בהזמנת מוצרים מעל 250 ש"ח - משלוח חינם לנקודת איסוף E-post (לא כולל הזמנת ריהוט)

מחליק שיער קרמי למספרות – מיישר שיער

איך נבחר מחליק שיער מקצועי?
מחליק שיער קרמי , מיישר שיער כרומו, מחליק שיער פלטות זהב, מיישר שיער דיגיטלי, מחליק שיער קרמי רחב, מחליק שיער קרמי צר.
איך נבדיל בין כל סוגי המחליקים הקיימים בחנויות? איך לבחור את מחליק השיער הטוב ביותר לשיער שלנו? איך נדע שמחליק השיער שבחרנו הוא מקצועי???

מחליק שיער מקצועי נמכר בדר”כ בחנויות של ציוד מקצועי למספרות. ציוד מקצועי למספרות לא ניתן לראות בכל חנות למוצרי חשמל. בחנויות למוצרי חשמל מוכרים מוצרים לשימוש ביתי. מעצבי שיער ומקצועיים אחרים לא מחפשים את הציוד המקצועי שבו הם משתמשים, אלא בחנויות ואצל סוכנים מורשים מטעם חנויות לציוד מקצועי למספרות. אז ראשית חפשו חנויות למכירת ציוד למספרות על מנת למצוא מחליק שיער מקצועי.

איך לבחור את מחליק השיער המתאים לשיער שלי?
בחירת מחליק שיער המתאים לשערך – נבחן ראשית באיזה תכיפות את מתכוונת להשתמש במחליק השיער שתיקני. שימוש לעיתים תכופות, כמו שימוש יומיומי, מחייב ברכישת מחליק שיער מקצועי על מנת לשמור על איכות השיער, ברק השיער ולמנוע נזק בלתי הפיך לשיער לטווח הארוך.
שיער זהו הכתר של הראש. שיער מושך תשומת לב ראשונית בהתבוננות באישה. שיער מטופח ושמור מעיד על טיפוח, בראיות ואסתטיקה לעומת שיער מקורזל, יבש, שורשים לא צבועים וכו`.
ישנם הרבה מוצרים ומכשירים לטיפוח השיער ובינהם נמצא את מחליק השיער להחלקת השיער.

מה ההבדלים בין סוגי מחליקי השיער?

קיימים מס` סוגים של מחליקי שיער בשוק והבולטים ביניהם:
מחליק שיער כרומו / מתכת
מחליק שיער פלטות מוזהבות
מחליק שיער קרמי
מחליק שיער כרומו / מתכת:
מחליק שיער בעל פטלות מתכת, אשר בעין מקרוסקופית ניתן לראות שהפלטות מחוספסות, לא חלקות. הפלטות מתחממות בצורה לא שווה לאורך הפלטות – דבר העלול לגרום נזק לחלק מהשיער משום שרק חלק מהשיער קיבל מכת חום גבוהה יותר מחלק אחר. במרבית הפעמים יש לחזור מס` פעמים על השיער על מנת שיחליק. מחליק שיער כרומו הוא זול יותר ממכשירים אחרים אך עדין לא מומלץ להשתמש בו לעיתים תכופות וכן לא מומלץ להשתמש בו על שיער דק, שיער צבוע, שיער יבש ושיער דליל.
מחליק שיער פלטות מוזהבות:
מחליק אשר מתאים לשימוש יומיומי, לא משאיר את השיער עמום או יבש ומצליח להחליק קירזול בשיער. מחליק זה יקר יותר ממחליק שיער כרומו אך עדיין זול יותר ממחליק שיער קרמי. מחליק שיער עם פלטות מוזהבות מתאים לשימוש על שיער שלא בעייתי, לא דק מידי ולא מקורזל מידי. למחליק שיער זה יש תוצאות משביעות רצון מבלי לפגוע בשיער.
מחליק שיער קרמי:
מחליק שיער המתאים לכל סוגי השיער החל משיער מקורזל ועבה מאוד ועד שיער דק ועדין מאוד, כמו כן לשיער צבוע ופגום. פלטות הקרמי מתחממות ומתקררות במהירות – דבר המקל על עבודת המעצב והתאמת הטמפרטורה הרצויה לשיער הלקוחה. קל לשלוט במחליק שיער קרמי, קל לאחיזה, קל לכיוון ושליטה על החום שלו, ידיות שלא מתחממות, זמן העיצוב של השיער יורד יחסית למחליקים אחרים משום שהמחליק גולש על השיער ומעצב אותו ביתר קלות. אינו גורם נזק לשיער לטווח הארוך ומתאים לשימוש יומיומי.

בעלות שיער ארוך במיוחד, מעדיפות להישתמש במחליק שיער קרמי עם פלטות רחבות כדי להשיג תוצאות מהירות יותר, מחליק שיערעם פלטות רחבות תופסות יותר שטח של שיער לעיצוב.
יתרון נוסף אחר הקיים בחלק ממחליקי השיער הקרמי – יתרון של כיבוי אוטומטי.

צריך לשקול טוב איזה מחליק לרכוש לשיער שלך. עיצוב שיער זה דבר חשוב אבל את צריכה לשמור על השיער לטווח הארוך ולמנוע ממנו נזקים חמורים ובלתי הפיכים.
מניסיון של ייבואנים של מוצרי חשמל למספרות אנו ממליצים בחום על מחליק שיער קרמי M.T DIGITAL
מבית מיטל עיצובים. מחליק השיער קיים ב – 2 צורות – מחליק שיער קרמי צר ומחליק שיער קרמי רחב.

מחליק שיער קרמי למספרות הינו מכשיר אשר משמש להחלקות מרובות במהלך היום. המחליק צריך להיות מקצועי על מנת להקל על עבודתו של מעצב השיער. עם מחליק השיער מבית מיטל עיצובים – מחליק שיער דיגיטלי דגם M.T Digital תהיה מרוצה עם התוצאות שתקבל/י.
מחליק שיער קרמי למספרות M.T Digital בעל פלטות קרמיות – המחליק מתחמם תוך 60 שניות לטמפרטורה של 200 מעלות. ניתן לכוון את טמפרטורת מחיק השיער בין 80 מעלות ל- 200 מעלות. מומלץ לא להשתמש בחום גבוה מ – 180 מעלות.
יתרון בולט של הפלטות הקרמיות – מביאות לתוצאות מושלמות ומהירות. הציפוי הקרמי מגן על השיער ועל מרקם השיער וכן שומר על ברק השיער. מחליק השיער בעל זיכרון כיבוי אוטומטי לאחר 20 דקות של אי שימוש במכשיר.
מעצבי השיער ממליצים במיוחד לבעלות שיער דק ועדין להשתמש במחליק שיער קרמי על פני מייבש שיער. מחליק השיער שומר ומגן על השיער הדק והעדין ושומר על הברק שלו.
ההבדל בין מחליק שיער קרמי M.T Digital צר למחליק שיער קרמי M.T Digital רחב הוא בכך שמחליק שיער קרמי רחב יכול לתפוס שטח גדול יותר של שיער בשעת ההחלקה ולזרז את פעולת ההחלקה.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: !!!התמונה מוגנת מהעתקות
0
__סל הקניות