בהזמנת מוצרים מעל 250 ש"ח - משלוח חינם לנקודת איסוף E-post (לא כולל הזמנת ריהוט)

מכונת תספורת למספרות – איך לבחור מכונת תספורת מקצועית?

איך נבחר מכונת תספורת מקצועית למספרות ?
קיימים כל כך הרבה סוגים שונים של מכונות תספורת למכירה. איך בכל זאת נדע להבחין בין מכונת תספורת מקצועית למכונת תספורת ביתית? איזה מכונה תתאים לצרכינו? האם כדאי לרכוש מכונה עם כבל חשמל או נטענת? אילו סוגי סכינים יש למכונות תספורת?
בעבר היו מכונות תספורת ידניות שהיו עשויות משתי שורות של סכינים עם שיניים אשר גזרו את השיער. מכונת תספורת ידנית הומצאה במאה ה – 19. כבר אז חיפשו דרכים להקל ולזרז את עבודתו של הספר. כיום מכונות התספורת הידניות אינן פופולריות יותר אם כי ניתן למצוא אותן בעיקר בהודו אשר משתמשים במכונה זו לקיצור העורף והפיאות.

כיום נגמרו הימים הללו אשר הספר מוגבל לעבודה רק עם מספריים כשדובר בכלים מקצועיים למספרות. בימים אלו קיימים מאות סוגים של כלים מקצועיים לספר ופותחו מפעלים מיוחדים המתעסקים בציוד מקצועי למספרות.
מכונת תספורת למספרות הינה דוגמא לכלי חיוני מאוד עבור מעצב השיער. בעבר, מכונות תספורת שימשו רק מעצבי שיער וספרים מקצועיים. כיוםמכונות תספורת ניתן למצוא גם לשימוש ביתי לתספורות פשוטות של ילדים ולגברים אשר נוהגים להלך עם קרחת.

טיפים לרכישת מכונת תספורת מקצועית:
מכונות תספורת חדישות יכולות לספר גם על שיער רטוב וגם על שיער יבש. קיימות במכונת התספורת הרבה פונקציות לעיצוב כולל סכינים מיוחדים לפיסול וציור על הראש.
בחר מכונת תספורת המתאימה לכל סוגי השיער – דק, עבה, מקורזל, נפוח וכו`. בדר”כ מכונות התספורת נבדלות אחת מהשניה באיכות הסכין ובעוצמת המנוע.
בחר מכונת תספורת נוחה לאחיזה ביד, שלא תהיה כבדה מידי ובעלת אחיזה נוחה וחזקה ביד כדי לעצב את השיער ביתר קלות.
תבחר מכונה אשר הסכין שלה יכול להתכוונן. כיוונון הסכין עוזר מאוד בשעת תספורת כשצריך לשנות את דרגת הגזירה ובלי לבצע פעולות מסובכות בשביל זה. בנוסף בדוק אם מכונת התספורת אותה אתה מעוניין לרכוש, מגיעה עם הגבהות פלסטיק להלבשה על הסכין. הגבהות אלו נותנות אופציות רבות יותר לגזירה.
בחר מכונת תספורת אשר לא מרעישה יותר מידי. רעש חזק סביב האוזניים גורם לאי נוחות מצד המספר והלקוח.
תוודא את איכות הסכין לפני הרכישה. בחר סכין שלא עשויה רק מתכת. סכין ממתכת דורשת טיפול מיוחד של שימון וניקוי לאחר כל תספורת וגם אז במשך הזמן היא מחלידה לעומת מכונות תספורת עם סכין קרמיק אותה אין צורך לשמן. בנוסף סכין קרמיק שומרת על חדות הסכין לאורך זמן רב יותר מסכין העשוי ממתכת בלבד והבלאי שלה קטן יותר מבלאי של מכונת תספורת עם סכין מתכת.
מכונת תספורת טובה הינה מכונת תספורת אשר מעצב שיער משתמש בה. מעצבי שיער לא יכולים להרשות לעצמם להשתמש במכונת תספורת חלשה או עם סכין לא חדה אשר לא תעשה את העבודה של העיצוב כמו שצריך. בקש ממעצב שיער שאתה מכיר שימליץ לך עלמכונת תספורת טובה.
מכונת תספורת מקצועית תוכל למצוא רק בחנויות המוכרים ציוד למספרות. ציוד מקצועי למספרות לא תוכל למצוא בכל חנות המוכרת מכשירי חשמל.
ישנם סוגים שונים של מכונות תספורת: ישנן מכונות תספורת חשמליות כמו מכונת תספורת מדגם M.T-1430 או מכונת תספורת שהיא גם נטענת וגם חשמלית כמו מכונה מדגם M.T-155 או מכונת תספורת אשר עובדת על סוללות נטענות ומתחלפות כמו מכונה מדגםM.T-155G . בדר”כ מעצבי השיער מעדיפים לעבוד עם מכונת תספורת נטענת כדי להקל עליהם את התנועה במהלך התספורת ולמנוע סירבול הכבל של המכונה.
חשוב להבין שמכונת תספורת לא קונים לשימוש חד פעמי. מכונת תספורת למספרות נשמרת לאורך שנים, על כן רצוי לרכושמכונת תספורת מקצועית, מומלצת ע”י מקורבים, לבדוק את אחריות היצרן וחשוב להקפיד על סוג הסכין של המכונה. סכין פשוטה לא תגזור את השיער ולא תעשה את עבודתה. לעיתים מחיר סכין חדשה עולה כמו מכונה חדשה. המלצה חמה : בדוק היטב לפני רכישת מכונת תספורת חדשה את כל הנאמר לעיל.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: !!!התמונה מוגנת מהעתקות
0
__סל הקניות