בהזמנת מוצרים מעל 250 ש"ח - משלוח חינם לנקודת איסוף E-post (לא כולל הזמנת ריהוט)

עיצוב מספרות -עיצוב שיער

בואך למספרה לקבל טיפול בשיער או סתם להיסתפר את, קרוב לודאי, לוקחת כמובן מאליו את המראה של המספרה, ההרגשה הכללית במספרה וסידור המספרה.
מה שקורה בפועל הוא שהרבה זמן, מאמץ וכסף מושקעים בעיצוב המספרה ובתיכנונה. אפילו דברים קטנים כמו נקודות חשמל, אינסטלציה ומיקום כסאות החפיפה במספרה ובחירת גוון המספרה לוקחים ימים רבים של תיכנון. לעיתים אפילו בנית קירות ליצירת נישות והסתרה במספרה או לסירוגין שבירת קירות ליצירת הרגשת מרחב במספרה לוקחים ימים של תיכנון וחשיבה.
חשוב לציין – אנו עוסקים בעיצוב שיער ועל כן נושא עיצוב מספרות הוא חשוב לא פחות עבורינו.
ישנם מעצבי שיער אשר נעזרים במעצב פנים לחשיבה ולעיצוב המספרה. קשה להם להחליט בבחרית שילוב צבעי המספרה, בהתאמת כסאות העבודה לכסאות ההמתנה והחפיפה, לקבל מושג על מה שמודרני עכשיו בתחום עיצוב מספרות – ריצפה או פרקט, צבע קירות לבן או אחר וכו`.

עיצוב מספרה – חלק 1:
יש להתחיל עם הקירות, ריצפה ואינסטלציה לכסאות החפיפה. רצוי מאוד לנסות לחשוב על הגוון שישלוט במספרה לפני בחירת צבע הקירות או הריצפה על מנת להתאים או בניגוד ליצור קונטרסט בין הריצפה, הקירות לריהוט במספרה.

עיצוב מספרה – חלק 2:
בחירת ריהוט המספרה, לנסות ללכת על הקו הרצוי במספרה- קו צעיר וחדיש או קו קלאסי ורגוע. אחרי בחירת סגנון המספרה יש להתאים ריהוט – כסאות חפיפה, כסאות עבודה, עמדות עבודה, כסאות המתנה ודלפק קבלה. צריך לבנות קשר מסויים בין כל סוגי הריהוט השייכים למספרה.

עיצוב מספרה – חלק 3:
העמדת הריהוט במקומו כולל התקנת עמדות העבודה, כסאות החפיפה. דלפק הקבלה בדר”כ עומד בפתח המספרה, עליו מונח מחשב העסק והקופה. כסאות ההמתנה בדר”כ גם ממוקמים קרוב לדלת הכניסה. חשוב מאוד שכסאות ההמתנה יהיו נוחים מאוד משום שזמן שלקוחה מבזבזת אצל מעצב השיער שלה הוא זמן ארוך יותר ממקומות אחרים. עיצוב השיער וטיפול בו לוקח זמן. במקרים רבים הלקוחה מגיעה ומעצב השיער שלה באמצע טיפול בלקוחה אחרת. הלקוחה צריכה לשבת ולהמתין בסבלנות. יש ליצור עבורה אוירה נעימה ותעסוקה. כסאות המתנה נוחים, שולחן עם עיתונים – עדיף מגזינים מקצועיים על מנת שתעיין בהם, להכין לה משהו לשתות ולהנעים את זמנה. רעיון נוסף להנעים את זמנה של הלקוחה הממתינה הוא להכניס כסא מסאג` למספרה, כדי שהלקוחוה תוכל להנות ולהירגע בזמן ההמתנה.

עיצוב מספרה – חלק 4:
לשלב תאורה נכונה בין עמדות העבודה – לא אור חזק מידי כדי שלא יזרוק אור לכיוון הלקוחה ומעצב השיער ויפריע לעבודה, בתיקרה מעל מעצב השיער צריך אור חזק יותר כדי לראות כל פינה ופינה על ראש הלקוח/ה בשעת העבודה, קרוב לעמדת ההמתנה – כדי שללקוחות הממתינות יהיה מספיק אור לעיין במגזינים שלצידם.

עיצוב מספרה – חלק 5:
עיצוב חוץ המספרה. יש ליצור עיצוב שימשוך תשומת לב מצד עובר ושב ויקלוט עיניים של לקוחות חדשים. לקוחות עוברים, נעצרים ומתרשמים. סביר להניח שמספרה שמעוצבת כראוי, נקיה, על לוק כללי מרשים ונעים, תשמוך אליה לקוחות חדשים.
ניתן להכנס ולראות עיצוב מספרות עם מגוון כסאות למספרה וכן עמדות חפיפה למספרה. תוכל/י לקבל רעיונות נוספים בעיצוב המספרה שלך. עיצוב מספרות
נתקלת בבעיה בעת עיצוב המספרה שלך.
היתקשר וקבל ייעוץ חינם
מיטל עיצובים – המומחים לעיצוב מספרות. 03-5731291
אנו נותנים ייעוץ חינם גם למעצבים העוסקים בעיצוב מספרות
אז אל תהססו להיתקשר או לשאול שאלה בפורום שלנו.
בהצלחה…

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: !!!התמונה מוגנת מהעתקות
0
__סל הקניות