בהזמנת מוצרים מעל 250 ש"ח - משלוח חינם לנקודת איסוף E-post (לא כולל הזמנת ריהוט)

כיצד לבחור מייבש שיער מתאים?

מייבש שיער למספרות – כיצד נבחר מייבש שיער? – איזה מייבש שיער כדאי?
כיצד לבחור מייבש שיער מקצועי למספרות?
חשוב לבדוק את עוצמת מייבש השיער, אורך הכבל של מייבש השיער, משקל מייבש השיער, אחריות מייבש השיער – ניתנת על ידי מי? עיצוב מייבש השיער- לאחיזה נוחה ונעימה ביד.
מייבשי שיער מופעלים ע”י חשמל. תפקידם לייבש את השיער ב – 3 צורות: לעצב את השיער וליצור בו נפח, להחליק את השיער, ליצור בשיער גלים .
כמו שכולם יודעים, חום לא טוב לשיער. בשימוש לעיתים רחוקות אין זה פוגע בשיער אך בשימוש לעיתים קרובות כמו שימוש יומיומי, ייבוש השיער עם מייבש שיער פוגע בבריאות השיער, מעלים מהשיער את הברק שלו, מייבש אותו ואף שובר את השיער ואף גורם קצוות מפוצלים ונשירה.
אך בכל זאת נוכל להנות משימוש במייבש שיער מבלי לגרום לשיער נזק גדול?
אך בכל זאת תצליחי לרכוש מייבש שיער טוב ומתאים לשיערך?
על מנת לעזור לך בבחירת מייבש שיער – הנה כמה קווים מנחים:
בבואך לרכוש מייבש שיער, כדאי שתבדקי את מותג המייבש ומי נותן עליו אחריות. אל תרכשי מייבש שיער על דעת עצמך. השתדלי לקבל חוות דעת מקצועית ממעצב שיער שאת סומכת עליו. מייבש השיער משתמש במייבש שיער מקצועי למספרות. הוא יכול להמליץ לך על מייבש שיער טוב.אם כבר החלטת לפנק את עצמך במייבש שיער, אל תירכשי מייבש שיער רק בגלל ההיותו זול. זול במרבית הפעמים עולה ביוקר בסופו של דבר. את עלולה גם להפסיד כסף וגם לגרום נזרק לשיערך.
תמיד תבדקי את ההספק החשמלי בוואטים של המייבש. אין דגם המייבש מעיד על עוצמתו – דבר שרוב האנשים הלא מקצועיים נוטים להתבלבל. את ההספק החשמלי תוכלי למצוא על ידית המייבש והוא בדר”כ מסומן באות “W”. ככל שהוואטים גבוהים יותר, כך המייבש חזק יותר הן מבחינת חום והן מבחינת אויר המייבש וכן ייבוש השיער יותר מהיר. מייבש חזק צריך להיות לפחות עם הספק של 1800W. בחנויות של ציוד למספרות ניתן למצוא מייבש שיער למספרות בהספק בין 2000W ל – 2300W. מומלץ לא לרכוש מייבש שיער עם עוצמה יותר גבוהה מ- 2150W על מנת לשמור על השיער.
רכשי מייבש שיער שיש לו מהירות וחום משתנים. השתדלי בייבוש הראשוני של השיער לפני ההחלקה שלו, להשתמש בחום גבוה יותר ובזמן ההחלקה שלו עם השימוש בפיה, להוריד את החום על מנת למנוע מגע קרוב מידי של חום גבוה מידי עם שיערך. אם החום לא מספיק חזק תעלי אותו. עדיף להעלות את החום ולא לגרום מכת חום חזקה מידי לשיער. נשים עם שיער עדין, דליל ושברירי, בכלל לא מומלץ להישתמש בחום המקסימלי של מייבש השיער מכיוון ששיערן רגיש יותר ושביר יותר.
משקל מייבש השיער חשוב לא פחות. לפני שאת רוכשת מייבש שיער, אחזי אותו ביידך על מנת שתוכלי לבחון אם המייבש לא כבד לך מידי. מייבש כבד יעיק עליך בפעולת הייבוש משום שהינך אוחזת במייבש זמן ממושך עד לייבוש סופי.
התחשבי בסוג שיערך. למשל, שיער מתולתל זקוק לדיפיוזר המתלבש על המייבש לייבוש איטי של התלתלים. שיער חלק זקוק לפיה צרה להלבשה על המייבש על מנת ליצור ריכוז של החום והאויר בזמן ההחלקה עם מברשת הפן. הפיה נותנת דיוק נקודתי במקום אותו את מעוניינת לייבש ולעצב. החזיקי את מייבש השיער כשפית המייבש נוטה קצת כלפי מטה בכיוון חלקת השיער אותה את מייבשת.
ריכשי מייבש שיער עם כבל של 3מ` לפחות – דבר היקל עליך בתימרון עם מייבש השיער אם תקע החשמל רחוק מהמראה מולה את ניצבת.
כמה טיפים לאחר רכישת מייבש שיער:
לכי עם מייבש השיער שרכשת למעצב השיער שלך על מנת שיוכל לתת לך הדגמה ראשונית אך להישתמש במייבש השיער, באיזה מרחק להחזיק את המייבש מהשיער כדי לא לשרוף אותו, באיזה מברשת לפן להשתמש כדי להחליק את השיער בצורה מהירה וטובה.
מייבש שיער- לעולם אין להצמידו לשיער בזמן ייבוש. יש להשאירו במרחק מה מהשיער. אין לגרום מגע ישיר בין מייבש השיער לשיער עצמו. חום גבוה מידי על השיער גורם לנזק. נזק בשיער קשה מאוד לשקם ולהחזירו למצבו הקודם. שיער פגום, לעיתים נדירות יוכל לחזור להיות בריא בעתיד.
לעולם אל תשתמשי במייבש שיער על שיער רטוב לגמרי. תייבשי את השיער עם מגבת חמה עליו ותני לו להתייבש מעט באויר הטיבעי. חום גבוה מידי על שיער רטוב מידי ישרוף את השיער.
אם ברצונך להחליק את השיער, הברישי את שיערך קודם ההחלקה כדי לפתוח את כל הקשרים. שימוש במברשת לפן על שיער מקורזל עם קשרים יגרום לתלישת שיער, כאב ונזק.
תמיד מרחי על שיערך סירום טוב כדי להגן עליו לפני שימוש עם מייבש השיער.
יבשי את השיער בחלקים. לא ניתן לייבש את כל השיער בבת אחת.
לפני בחירת מייבש שיער מקצועי למספרות חשוב לשים לב כי אין דגם מייבש השיער מעיד על עוצמתו. לדוגמא ניקח את מייבש השיער למספרותדגם M.T-5900 – אין זה אומר כי עוצמת מייבש השיער היא 5900W – למעשה עוצמתו היא רק 2150W – כך גם לגבי מייבשי שיער מקצועיים למספרות אחרים בענף מוצרי החשמל. שלא יטעה אתכם דגם מייבש השיער המופיע עליו. את עוצמת מייבש השיער האמיתית תוכלו למצוא על מדבקת הייבואן שנמצאת על ידית מייבש השיער.

אורך החיים של מייבש השיער חשוב מאוד. מייבשי השיער הביתיים למיניהם – אורך חיי מנוע המייבש קצר יחסית. למעצבי שיער, אשר משתמשים במייבש השיער המקצועי שעות ארוכות ביום, לא יכולים להרשות לעצמם למייבש השיער יהיה עם אורך חיים קצר. אחרת יגיע מעצב השיער למצב שכל חודש יצטרך לקנות מייבש שיער חדש.

חשוב לא פחות הינו כבל מייבש השיער – כבל של מייבש שיער למספרות עדיף שהיה לפחות 3 מ` כבל על מנת שיקנה לכם חופש פעולה רב יותר בזמן העבודה – דבר לו אתם נחוצים מאוד. מעצב השיער מסתובב סביב הלקוח/ה שלו על מנת לעצב את השיער מכל כיוון, צריך כבל לפן ארוך מהרגיל.
אחריות המוצר היא דבר חשוב לא פחות- משום שיש לקחת בחשבון שמוצרי חשמל מתכלים, במיוחד אחרי שנת האחריות הניתנת לכם על ידי הייבואן. יש לבדוק היטב כמה יעלה לכם תיקון של מייבש שיער בתום תקופת האחריות- תנסו לבדוק נתון זה בטרם רכשתם את מייבש השיער- חלפים של מוצרי חשמל יכולים להגיע למחירים גבוהים עד כדי כך שעדיף לא לתקנם בתום תקופת שנת האחריות.
משקל ועיצוב מייבש השיער המקצועי הינם קני מידה אישיים לחלוטין. על כן תיצטרכו לבדוק נתונים אלו בעצמכם ולהרגיש נוח באחיזה של מייבש השיער. למעצב השיער חשוב ביותר שמייבש השיער לא יהיה כבד, אחרת אחרי מס` שעות של עבודה ירגיש כאבים במרפקי היידים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: !!!התמונה מוגנת מהעתקות
0
__סל הקניות